Press "Enter" to skip to content

Garderoby Elfa samodzielny montaż

Instalator 0

Naturalna wolność w projekcie wnętrza jest możliwa na wyciągnięcie ręki! Teraz jesteś wstanie zapomnieć o topornych meblach i dowolnie wymienić otoczenie własnego mieszkania z Elfa Freestanding.

JPEG0009b61c

Ten kompletnie mobilny system do magazynowania został zrobiony specjalnie z myślą o tych, którzy wymagają samodzielności lubią próbować i nie boją się zmian. Stawiaj na wolność i wybierz Freestanding. Meble tradycyjne zajmują bezcenną płaszczyznę, często są nieporęczne i mało mobilne. A przecież Twoje lokum jest strefą, która tak jak Ty, powinna być elastyczna i gotowa na modyfikacje.

Zawsze kiedy tego potrzebujesz i masz ochotę na małą rewolucję w swoich czterech kątach, System Elfa do samodzilenego montażu bezbłędnie odpowie na Twoje potrzeby. Chcesz samodzielności? Szwedzki system Elfa to nowe rozstrzygnięcie w zakresie składowania. Nie zobowiązujewiercenia dziur w ścianach, gdyż swobodnie ułożone ze sobą kosze i półki budują w pełni mobilną wyspę. Fundamentalne produkty, wymagane do zrobienia własnej konstrukcji to różnej długości stopki oraz komplet stabilizujący i pionowe szyny. Do nich dodane są doskonale dostosowane do siebie drążki, wieszaki, półki i kosze o różnych wielkościach. Rozwiązanie Elfa Freestanding to mnogość ewentualności kompozycyjnych. Z nim można konstruować różne warianty systemu, dobrane zarówno wysokością jak i szerokością do dowolnej przestrzeni. Elfa pozwala komponować osobisty przestrzenny organizer i sprawdza się dokładnie wszędzie w biurze, w garderobie, w pokoju dziecięcym. Elfa Freestanding ma dwa designerskie charaktery: minimalistyczną wersję elfa Classic oraz prestiżową linię Elfa Décor w której w oryginalny sposób połączono metal i prawdziwe drewno. System zapewnia samodzielność w urządzaniu przestrzeni i maksimum satysfakcji. Dzięki niemu właściciele posiadacze pokaźnych apartamentów i intymnych lokali poczują siłę, którą niesie przewaga nad przestrzenią. Nie bój się, postaw na Elfa Freestanding.