Press "Enter" to skip to content

Grzejniki stalowe o wysokości 200 mm

Instalator 0

Pośród bogatej oferty grzejników pokojowych jest wzór o wysokości 200 mm. Wymiary grzejnika umożliwiają montaż w miejscach gdzie posiadamy małą odległość pomiędzy parapetem, a podłogą. Niewielka wielkość kaloryfera pozwala na montaż w przestrzeni dużego okna.

grzejnik_purmo_ramo

Typowe kaloryfery istnieją z przyłączeniem z dołu, jednakże po wymontowaniu wkładki termostatycznej możliwe jest przyłączenie z boku. Decydując się na grzejnik o wysokości 200 mm musimy ustalić w jaki sposób będzie grzejnik podłączony. Istnieje możliwość instalacji grzejnika na ścianie albo, opcjonalnie można zamontować go na podłodze na specjalistycznych wspornikach. Kaloryfery o wysokości 200 mm mogą być zbudowane z dwóch płyt i jednego do nawet czterech radiatorów.

Grubość w takim razie wynosi od 70 mm do aż 206 mm, a całkowita długość wynosi od 600 mm do 3000 mm. Występują w wersji podstawowej jak i z ozdobną płytą. Model ozdobny Plan z płaską płytą jak i model Ramo z panelami poprzecznymi może występować po jednej stronie grzejnika, ale także, jak w modelu ?D?, po obu stronach. Znaczy to, że kaloryfer może stać niezależnie, a subtelne podłączenie zwiększy jeszcze walory dekoracyjne wykończenia. Z powodu tak ekonomicznego designu i możliwości użycia bogatej kolorystyki, kaloryfery o wysokości 200 mm są bardzo wszechstronne i pasują do klasycznych wnętrz jak i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.