Press "Enter" to skip to content

Kaloryfery ozdobne

Instalator 0

Planując pokoje dbamy by dobrać wszystkie elementy. Chcemy, by wszystko współgrało i wzajemnie komponowało. Komponujemy odcień pomieszczeń, estetykę szaf oraz różnych detali. Do ogółu wyglądu brakuje nam odpowiedniego kaloryfera ozdobnego. W tej kwestii wytwórcy grzejników dekoracyjnych prześcigają się w zamysłach.

dekoracyjne Kos H
Podstawową właściwością grzejników ozdobnych jest sposobność przystosowania barwnego. Paleta kolorów i kolorów strukturalnych jest ogromna. Od podstawowej kolorystyki poprzez barwy metalizowanej po kolory strukturalne.


Grzejniki dekoracyjne to także spektrum odmian. Płaska przednia płyta jak w przypadku kaloryfera ozdobnego Kos, Plan czy Tinos lub posiadające nieliczne rowki jak w modelu Faro, Afro, Cover, Altus czy Narbonne daje gracji grzejnikowi. Ale to nie jedyne możliwości. Istnieją kaloryfery dekoracyjne spełniające kila zastosowań. Jedną z funkcji, jak w przypadku Indivi New może być płyta lustrzana lub ze szkła (biała albo czarna). Dodatkowo wraz z wersją szklaną dostaniemy specjalny pisak umożliwiający pisanie po tafli kaloryfera ozdobnego. Wtenczas mamy po prostu idealną płytę do wiadomości. Idealnym zastosowaniem takiego kaloryfera jest zamontowanie w kuchni, gdzie drobne zapiski i wiadomości między mieszkańcami idealnie się sprawdzają. Natomiast wersja z lustrem znajdzie indywidualne usytuowanie w sypialni lub przedpokoju. Dla osób bardziej wymagających model Inventio występuje w dziewięciu wersjach obrazów tak, że każdy znajdzie właściwy dla siebie deseń.
Tym co poważają zamierzchła strukturę i wzór grzejników wskazujemy wersje Tubus. Nawiązują w swej stylistyce do starych żeliwnych modeli, ale wykonanie laserowe wzbogaca ten grzejnik. Do grzejników Tubus dawana jest specjalna szczotka pozwalająca na zachowanie sterylności w najdrobniejszych nawet miejscach.Należy zawsze pamiętać ,że wykończeniem każdego najpiękniejszego grzejnika ozdobnego są właściwie dobrane pokrętła.