Press "Enter" to skip to content

Kosze cargo

Instalator 0

Gros dnia, familia żyjąca pod jednym dachem, pozostaje w pomieszczeniu w którym przyrządza jedzenie, żeby potem je skonsumować. Tym pomieszczeniem pozostaje kuchnia, dziś w licznych domach wykonująca także funkcję spiżarni i jadalni.

magic corner

Ale pierwsza pozycja nie zaprzestaje mieć swojego przeznaczenia. Potrzeba źródła ciepła aby przyrządzić potrawy a wcześniej je przygotować no i jak najbardziej niemało miejsca do przechowywania. Tradycyjne szafki kuchenne z półkami już nie wystarczają, zatem twórcy wyprzedzają się w dostarczaniu konsumentom, coraz pomysłowych urządzeń także wyposażenia nowej oraz wielozadaniowej kuchni.

Zwyczajna szuflada zamieniona została koszami do szafy a półka koszami kolumnowymi lub relingowymi. Całość po to, by zyskać przestrzeń, ergonomiczność także powiększyć estetykę dla, do kiedyś tak tradycyjnego miejsca. Szuflady koszowe zastąpiły te zwyczajne z drewna. Teraz wyprofilowane z zaginanego drutu pomalowanego odporną warstwą, są znakomicie wentylowane, nie zachowując w szafce specyficznego zapachu. Instrument mocowania, umożliwia cicho odsunąć element także tuż przy zamykaniu samodzielnie zawrzeć szufladę. Szuflady proponowane są zarówno jako górne także jako dolne z możliwością przytwierdzania frontu szafki. Kosze cargo, to pełna gama przedmiotów do gromadzenia produktów w ciężkawych pudełkach zbiorczych i kuchennej ceramiki i szkła. Zakładane w zunifikowanych stelażach, mogą zamienić cały kompletny segment szafy, lub być np. dodatkiem mebla pod blatem kuchennym. wysuwu daje możliwość wejście do przechowywanych naczyń również produktów. Konstrukcja kosza posiada wsporniki do przykręcenia zespalania przodu szafki. Kosze proponowane są w czterech kolorach wykończenia. Kosze kolumnowe lub obrotowe, to rozwiązania dla tradycjonalistów, którzy chcą podkreślić klasyczny charakter pomieszczenia jakim bywa kuchnia, bądź urozmaicić jej wyposażenie. Wiele ofert tego rodzaju koszy, konstruowane jest jako elementy samodzielnie stojące, lub uzupełniające szafy kuchenne w dodatkowe zadania. Kosze obrotowe do szafek kuchennych umożliwiają na idealne użytej przestrzeni w zabudowanych wnękach i szafach, nadają jej dodatkową ergonomię oraz sprawiają że kuchnia zyskuje na swoim nowym wyglądzie.