Press "Enter" to skip to content

Półki do piwnicy

Instalator 0

pomieszczenie gospodarcze albo garaż to nasze podręczne domowe magazyny, gdzie gromadzimy formalnie wszystko. Niepotrzebne w mieszkaniu kartony i kartony,  sprzęt sportowy, samochodowe felgi z oponami na zimę, ubrania po sezonie, narzędzia i sprzęt gospodarczy czy w końcu przetwory domowe.

JPEG0009b61c

Poza półkami w schowku, dla fanów majsterkowania, te pomieszczenia stają się niejednokrotnie miejscem pracy. Pozostawienie w nich porządku jest realnym wyzwaniem.

Na szczęście z pomocą przychodzi elfa Utility ? prosty system, który pozwala na bezkompromisowe zagospodarowanie przestrzeni. Łatwy montaż sprowadza się do przykręcenia szyny poziomej. Cała reszta zabudowy wieszana jest przy wykorzystaniu szyn pionowych i wsporników. Składowe wyposażenia takie jak półki, drążki lub wieszaki w łatwy sposób wczepia się jeden w drugi. Co daje możliwość ich przemieszczania w całym układzie oraz łatwe przekomponowanie zabudowy, dopasowując ją do potrzeb użytkownika. Szczególny organizator na narzędzia sprawia , że wszystko jest zauważalne także w zasięgu ręki. Z tego powodu zyskujemy ponadplanowe przestrzeń, na magazynowane klamoty zawsze będą łatwe do odnalezienia. Do tego jeszcze cała gama pojemników na szpargały oraz różnej rozmiarów haki do podwieszenia np. gumowego węża , kabla, drabinki lub rowerów. Odnajdzie się w tym wszystkim miejsce na długie elementy takie jak zostawione po remoncie listwy czy narty, które potrzeba zatrzymać do zimowych ferii. Zamiast marnować czas na szukanie potrzebnych narzędzi do pracy w ogródku, wolno pomieścić je w użytecznym naściennym montowanym do ściany. Aby każdorazowo w dowolnej weselić się własnym hobby. Wspólnie z elfa stworzysz również użyteczną oraz pewną przestrzeń do właściwego składowania wyposażenia sportowego. Teraz już wciąż będziesz gotowy do ukochanych zajęć ? niezależnie od sezonu.