Press "Enter" to skip to content

Regulator ogrzewania podłogowego Elektra Piła

Instalator 0

Adaptacyjny, internetowy regulator OWD5 – opisanie wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w jednym urządzeniu zalety rozwiniętego termostatu programowalnego z opcją zdalnego kierowania przez smartfon.

Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma dotykowy wyświetlaczo przekątnej dwa cale. Znaczącym atutem jest wielobarwny, reagujący na dotyk wyświetlacz i zdalne regulowanie za pomocą komputera. Ma opcję zaprogramowania ciepła w cyklu całej doby oraz tygodniowym. Termostat uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, kiedy trzeba załączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, aby osiągnąć zadaną ciepłotę o oczekiwanej porze dnia. Schemat oprogramowania obejmuje 6 wydarzeń w ciągu doby. Jest możliwość przypisania do pojedynczego zdarzenia oddzielnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • duża precyzja ustawianej ciepłoty,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji schematu grzania i miejsca – dla tego wie kiedy należy uprzednio załączyć układ grzewczy aby osiągnąć żądaną ciepłotę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne regulowanie przez internet – lustracja i możność modyfikacji ciepłoty bez uzależnienia od miejsca gdzie się mieścisz – starczy pobrać aplikację na komputer – masz możliwość sterować nawet paroma termoregulatorami z jednej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Termoregulator dostarczany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz przewodowym sensorem podłogi.

Modułowa osłona umożliwia instalację w ramkach różnych wytwórców np w celu dopasowania z włącznikami oświetlenia.