Press "Enter" to skip to content

RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Instalator 0

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w sobie walory zaawansowanego termostatu elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez seić WiFi.Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami do instacji wodnej. Zawiera dotykowy wyświetlacz o przekątnej dwóch cali. Najważniejszym plusem jest wielobarwny, panel dotykowy oraz bezprzewodowe sterowanie za pomocą smartfonów. Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI daje szansę programowania temperatury w cyklu dobowym oraz 7 dniowym. Termostat zapamiętuje szczegóły bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, w jakim momencie jest konieczne, by załączyć albo zastopować ogrzewanie, by osiągnąć ustawioną temperaturę o określonej porze dnia. System oprogramowania zawiera 6 zdarzeń w ciągu dnia. Mamy opcję przypisania do wybranego zdarzenia oddzielnej temperatury.
To co najważniejsze:
-duża precyzja utrzymywanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczy się bezwładności układu ogrzewania i wnętrza – dzięki temu potrafi wcześniej włączyć ogrzewanie, by uzyskać ustawioną temperaturę o ustawionej godzinie,
– bezprzewodowe ustawienie przez internet – bezprzewodowa kontrola i możliwość aktualizacji temperatury niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – wystarczy pobrać aplikację na smartfon – jest możliwość sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-szczegółowa eksploatacja po polsku
Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI sprzedawany jest z sensorem temperatury wnetrza oraz sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na umieszczenie w puszkach pozostałych wytwórców, na przykład w celu integracji z włącznikami światła. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Obsługa gwarancyjna 2 lata.