Press "Enter" to skip to content

Stojaki garażowe

Instalator 0

Najczęściej nasze pomieszczenia do magazynowania narzędzi ogrodniczych lub garaż, który spełnia funkcję podręcznego schowka, przypominają te nawiedzone katastrofą.

elfa_utility_0457

Brak dogodnego miejsca dla nietypowych rzeczy, których nie sposób w żadnym innym miejscu przechować na półkach. A wszechobecny bałagan powoduje, że bardzo często rzeczy których właśnie tropimy raptem z niewiadomych powodów ukryły się przed naszym wzrokiem. Gdzie ustawić rower, zimowy sprzęt sportowy, drabinę czy kosiarkę to problemy które nurtują większość z nas.

Zagracona podłoga, ściany które wspierają materiały z ubiegłorocznego remontu, czy sadzonki, które już dawno miały zakwitnąć zielonym żywopłotem. Stos kartonów i pudeł z ubraniami, które dawno wyszły z mody, lub przez zupełny traf tylko na chwilę zostały tu odłożone. Najczęściej domownicy nie lubią tu zaglądać, a jeżeli już to niechętnie. Jednak nie musi tak być, bowiem szwedzki koncern Elfa, wprowadził wprowadził półki do warsztatu, które przeobrażą przestrzeń gospodarczych wnętrz czy garaży. Łatwy montaż, sprowadzony do instalacji szyn mocujących, pozwala zamontować standardowe półki, półki ażurowe, organizery na narzędzia i całą gamę haków oraz zawieszek do sprzętu potrzebnego w ogrodzie, czy powiązanego z wykorzystywaniem naszego pojazdu. Teraz garaż może przypominać garderobę, a pomieszczenie gospodarcze szafę wnękową z uporządkowanymi rzeczami powszechnego użytku.