Press "Enter" to skip to content

Suszarki drabinkowe elektryczne

Instalator 0

W wypadkach kiedy nie mamy okoliczności korzystania z centralnego ogrzewania na ciepłą wodę, idealnym pomysłem jest zastosowanie elektrycznego grzejnika. W łazienkach, gdzie drabinka, nie licząc głównej roli dostarczającej ciepło winien ponadto stać się praktycznym. Idealnym pomysłem pozostaje drabinka na prąd.

grzejnik drabin

Kaloryfer elektryczny poręcza spokój i wygodę użytkowania, a drabinkowa forma maksymalizuje praktyczność. Suszarki zasilane prądem mają wszelakie wielkości od 25m do 50cm szerokości, a wysokość do 24cm do 100cm. Mają siłę ogrzewającą od 30W do aż 900W.

Drabinki zasilane prądem to łatwość instalacji i konieczność podłączenia jedynie do gniazdka z prądem. Są wersje drabinek, które mają sposobność obracania się, przez co powiększają swą praktyczność. Suszarki na prąd mają wypełnienie cieczowe i zaopatrzone są w grzałkę elektryczną z czujnikiem temperatury i zadaniem zapobiegającym zamarzaniu. Owe rodzaje charakteryzują się największą mocą ogrzewającą. Zdarzają się modele bez cieczowe, a także te w których elementem grzejącym jest przewód elektryczny. Na nieszczęście te modele mają mniejsze wartości grzania. Kaloryfery na prąd są w odmianie białej, kolorowej i srebrnej. Z tym że wersja srebrna ma znaczącomniejszą moc grzewczą niż jej zamiennik kolorowy.