Press "Enter" to skip to content

System elfa do przechowywania na drzwiach lub ścianie

Instalator 0

Jakiekolwiek miejsce w przestrzeni, może być użyteczne, by przechować tam przedmioty potrzebne na co dzień. Do tego czasu nie domyślaliśmy się, że odwrotna strona drzwi jest dla tego rodzaju potrzeb wręcz wspaniałym miejscem.

projekty garder

Wystarczy szyna pionowa zamontowana na drzwiach oraz ścianie. Kilka długości do wyboru i masz już stelaż.Teraz oprócz tego kosze na bibeloty oraz organizator w którym założysz całą gamę niezbędnych wieszaczków i pudełek.Używając koszy na szynę pionową, oszczędzasz miejsce, a ich przestrzeń można spożytkować np. do porządkowania różnych szpargałów w systemie przechowywania. Kosze da się zawiesić, nie używając żadnych przyborów.

To nie koniec, system elfa do przechowywania można z łatwością poszerzyć niezależnie np. o szyny podwieszane, czy wprost przykręcane do podłoża. Pełna gama akcesoriów powoduje ,że system jest wręcz nieograniczony. Elfa posiada nowatorski patent dla przestrzenni, który do dzisiaj nie były jeszcze wykorzystywany jako miejsce do przechowywania.Zobacz jakie to proste – bo bez narzędzi oraz bez zadrapań, możesz wykorzystać drzwi do segregowania drobiazgów oraz całkiem dużych części, które muszą być pod ręką. Za pomocą szyny pionowej i przeznaczonych do niej podzespołów takich jak koszyki oraz organizatory, jesteś w stanie teraz zyskać kontrolę nad bałaganem w swoim pokoju. Użyj organizatora centralnego z przydzielonymi do niego podzespołami w postaci półek i pudełek na bibeloty. Zastosuj kosze na listwę pionową w kilku wielkościach i ciesz się maksymalnym rezultatem składowania w niewielkiej przestrzeni. System zawieszany na drzwiach i ścianie, jest nową ofertą Elfa zgodnie z tezą – najwięcej składowania przy minimum przestrzeni. Do tej pory nikt nie podejrzewał, że drzwi mogą świetnie sprawdzać się do takich celów. Bez narzędzi i bez uszkodzeń, jesteś w stanie zaadaptować nowe miejsce, tak konieczne każdej pani domu.