Press "Enter" to skip to content

System Elfa Utility

Instalator 0

Elfa Utility ? pod wspomnianymi frazami kryje się uniwersalny układ oferujący nieskończone możliwości organizacji i porządkowania przestrzeni przy dowolnej kompozycji elementów.

elfa_utility_0457

W którymkolwiek punkcie ? w kuchni, pokoju dziecięcym, pokoju do pracy, garażu czy piwnicy, gdzie brak jest miejsca na składowanie rzeczy powszechnego użytku, Elfa Utility proponuje inteligentne i uniwersalne rozwiązania. System został opracowany, by stwarzać nową strefę w mieszkaniu. Miejsce do kolekcjonowania najcenniejszych przedmiotów, aby były dobrze zorganizowane. Elfa Utility to też grupowanie i przechowywanie przedmiotów codziennego użytku tak, by były blisko w dowolnej chwili, gdy są niezbędne.
Elfa utility to innowacyjne i uniwersalne elementy: kartoniki, haki, koszyki i organizatory, które są kompatybilne z serią Elfa classic – szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. System może być wykorzystany w trzech wersjach montażu, zaczynając od wersji montowanej do ściany z wykorzystaniem pionowych szyn, przez wariant wieszany, którego wyłącznym podzespołem mocowanym do ściany jest szyna pozioma, po wersję stojącą freestanding.