Press "Enter" to skip to content

System garderoby System Elfa

Instalator 0

System Elfa Classic to zestaw elementów stworzonych do budowy optymalnej w kosztach garderoby lub zabudowy szafy we wnęce. Jest to system wieszany, którego montaż jest łatwy. Opiera się on na przykręceniu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe detale, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki.

JPEG0009b61c

W taki sposób daje się stworzyć użyteczny system przechowywania, dopasowany do wyjątkowych potrzeb i wymogów. Cechą charakterystyczną systemu elfa jest możność zmiany montażu poszczególnych elementów w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do poukładanych rzeczy jest ułatwiony dzięki wysuwnym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).


Doskonałym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna kolekcja produktów wyprodukowanych z naturalnego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu szyku oraz stylu jednocześnie oferując maksimum wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można swobodnie zestawiać, właściwie dopasowując do własnych wymogów stwarzając tym samym unikalne pomysły.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowych przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez użycia narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.