Press "Enter" to skip to content

Szafa do korytarza

Instalator 0

Szafa w prawie każdym mieszkaniu, bywa dzisiaj odmienna niż ta z przeszłości. To już nie tylko przeciętny mocny mebel, ale miejsce z całą masą nowoczesnych myśli technicznych.

JPEG0009b61c

Teraz miejsca do przechowywania naszych ubrań, są dobrze wymyślone, wielobarwne i zgrabne w użyciu. Osobno przystosowane do każdego wnętrza, odnajdują się równie doskonale w nie dużym mieszkanku, jak i dużym domu jednorodzinnym. Dobrze zaprojektowane i nowatorskie podzespoły, umożliwiają garderobę, dobrać do naszych wymagań. Wyznaczone podzespoły takie jak półki, drążki czy kosze, jesteśmy wstanie bez trudności dobrać do naszych potrzeb.

Różne długości i głębokości części, kompletujemy w zależności od ich przeznaczenia. Zawiesimy je tak łatwo, jak w zabawie klockami dla brzdąców. Ponieważ każdą część urządzenia, potrafimy zawieszać gdzie nam prościej i dopasować tak jak pragniemy. Potrzebujemy posiadać półkę wyżej, lub niżej. Obecnie to nic trudnego, wystarczy przełożyć wsporniki na których są podwieszone i szafa również jak ubrania, wymienia się wraz z porą roku. Tarapaty z gromadzeniem ogromnej liczby obuwia, bielizny czy rzeczy, na zawsze przepada. Niezbędne drążki lub wieszaki na wyprasowane spodnie, a może kosze lub ruchome półki? Teraz już wolno ci typować w innych kształtach, kolorach oraz niezbędne elementy, nabyć nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy komfortowo usiąść miejsce w fotelu, wypisać adres sklepu w internetowej przeglądarce, dobrać odpowiednie podzespoły i wykonać zamówienia. Po wizycie dostawcy i samodzielnym zamontowaniu własnej garderoby lub szafy, cieszyć się nowoczesną szafą i porządkiem pośród naszych ubrań.