Grzejnik kanałowy Regulus Quattrovent 24V 100x250x3000mm Wrocław

Regulus Warszawa

SKU: ISM-01-25592 Kategoria: Tag:

Opis

Grzejnik kanałowy Regulus Quattrovent 24V 100x250x3000mm dla klientów z Wrocławia

Ogrzewanie pomieszczeń przy pomocy dynamicznie grzejących grzejników, zabudowanych w podłodze, stanowi doskonałą alternatywę dla ogrzewania podłogowego płaszczyznowego, czyli tzw. „podłogówki”. Wymienniki kanałowe działają niemal niezwłocznie od uruchomienia ogrzewania. Wentylator wydatnie zwiększa moc zestawu, w ofercie kilka modeli sterowania – także ze zmienną prędkością wentylatora. Grzejniki kanałowe z wentylatorem to precyzyjne, energooszczędne i łatwo sterowalne ogrzewanie, efektywna praca w nowoczesnych, sterowanych systemach c.o.
Posiadacze pomp ciepła mogą wykorzystać ogrzewanie kanałowe QUATTROVENT do chłodzenia pomieszczeń latem – system grzewczo-chłodzący. Efektywne chłodzenie poprzez system ogrzewania kanałowego jest możliwe ponieważ zestaw QUATTROVENT jest wyposażony w wentylator. Grzejniki kanałowe mogą ogrzewać pomieszczenie samodzielnie, szybko reagują na każde zapotrzebowanie na ciepło, mogą także pełnić funkcję ogrzewania wspomagającego, stanowiąc jego komponentę dynamiczną, używaną okresowo, właśnie w okresach przejściowych.

Grzejniki kanałowe Regulus Quattrovent to grzejniki dużej mocy o głębokości 10 cm z wbudowanym wentylatorom 24V. Grzejniki umieszczone w podłodze zapewniają pełne ogrzewanie w pomieszczeniach, gdzie np. z uwagi na duże powierzchnie przeszklenia nie ma miejsca na typowe grzejniki naścienne. Model Quattrovet 24V jest grzejnikiem o wymuszonym przepływie powietrza przez wbudowany wentylator z płynną regulacją prędkości obrotowej. Dzięki temu moc takiego grzejnika jest kilkukrotnie większa od podobnego grzejnika bez wentylatora, a płynna regulacja prędkości obrotowej zapewnia większą kontrolę i komfort akustyczny.

Wymiary:
 • głębokość kanału 100 mm.
 • szerokość kanału 250 mm.
 • szerokość obramowania pod kratkę 300 mm.
Kolor obramowania można wybrać z palety RAL7. Dla kratek drewnianych domyślny oferowany jest brąz kasztanowy (RAL 8015) z możliwością zmiany na inny w ramach ceny.
W prezentowanej cenie dostarczany jest grzejnik z następującym wyposażeniem:
 • wanna zabezpieczona antykorozyjnie powłoką cynkową, malowana proszkowo RAL 9005 (czarny) z kotwami mocującymi,
 • radiator (wymiennik) miedziano-aluminiowy z odpowietrznikiem,
 • wentylator osiowy 24V, z wejściem sterującym 0-10V,
 • przyłącze 2 x 3/4 cala,
 • osłony komory przyłączeniowej,
 • zestaw montażowo-stabilizujący z regulacją 0-30 mm.
Kratki, zawory, sterowanie należy zamawiać osobno w oparciu o ofertę na stronach naszego sklepu.
Gwarancja producenta
 • 25 lat – wymiennik ciepła lub 10 lat w warunkach podwyższonej wilgotności lub warunkach przemysłowych,
 • 2 lata – wentylator, wanna, przyłącza, obramowanie.