Press "Enter" to skip to content

Cennik Elfa

Instalator 0

Kiedyś należy uczynić porządki w piwnicy, czy posprzątać w garażu. Ale jak się do tego wziąć, gdy żal cokolwiek usunąć a miejsca na to wszystko nie ma. Na nienoszone teraz ubrania, górę butów na zimę, osprzęt sportowy lub pudła lub kartony do RTV i AGD.

garazowy elfa

Prócz tego jednoślad i podzespoły wymienne lub opony zimowe do auta. W tym wszystkim, przydałby się niewielki warsztat z narzędziami do domowych renowacji. Z poradą zagubionym, nadciąga Elfa i jej rozwiązanie w stylu Utility. Magazynowo-garażowy szyk jest w istocie łatwy w montażu. Wpierw wiesza się szyny montażowe, które przejmują cały ciężar zapełnionego regału. Nieco kołków do ściany i sprawa zamknięta.

Następnie zawieszamy wsporniki a na nich ażurowe półki i niezbędne drążki. Ich sumę ustalamy, w zależności od obecnych zapotrzebowań. Zawsze można coś uzupełnić albo ująć, bo zupełnie nie wiadomo co z czasem będzie trzeba odmienić. W szczytowym punkcie da się zamontować specjalne mocowania na długie elementy. W sam raz na narty i plastikowe listwy zostawione po remoncie. Głębokie półki zmieszczą walizki lub pudła lub ekwipunek wakacyjny. Wolne miejsca, można uzupełnić np. wysuwanymi koszyczkami. Znajdzie się tutaj przestrzeń na nienoszone o tej porze roku buty lub ubrania. Te ostanie ulokują się znakomicie na drążkach, które da się uciąć do koniecznego wymiaru. Powinno się zaadaptować jeszcze haczyki i wieszaki z pełnej gamy wielkości i form. Do tego organizator na przyrządy z pojemnikami na niewielkie detale i użyteczny blat do pracy. Na ścianie, nieopodal regału wolno założyć szczególne uchwyty na rowery oraz hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy ograniczonym zapleczu narzędziowym, ogół można zawiesić samodzielnie w jedno popołudnie. Oto nasza piwnica czy garaż, to zupełnie inne miejsce niż to przed południem.