Press "Enter" to skip to content

DomoPlus ? gniazdo na plus czyli na płaską plus skośną wtyczkę

Instalator 0

Pewność to podstawa. Jest to niezwykle ważne tam, gdzie bywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w mieszkaniu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów to jest elektryczności i wody. Właśnie gniazdka DomoPlus pozwalają na przyłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w okolicznościach narażenia na działanie wody.

gniazda elek

Dobrze spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogrodach. W przypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy ozdobić światełkami front naszego domu.

Nie musimy obawiać się o typ wtyczki jaką podłączmy. Obojętnie czy podłączymy urządzenie zakończone poziomą, czy też kątową wtyczką, gniazdko będzie można zablokować i uzyskać pełną hermetyczność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruszająca się wkładka z gniazdem pozwala na takie funkcjonowanie. Dodatkowy sprzęg wykonany z żelu ochrania i uszczelnia podłączony kabel zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się również w wypadku działania w ciężkich warunkach jak kurz, wilgoć, opady deszczu czy opady śniegu.
Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych mocowanych na tynku można zainstalować je w małej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to doskonałe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do zastosowania domowego w trudnych sytuacjach.