Press "Enter" to skip to content

Kosze narożnikowe

Instalator 0

W kuchni przestrzeni wcale nie za dużo. Trzeba przechować naczynia, noże, produkty spożywcze również sprzęt AGD. Jest tego na prawdę wiele, o czym wie którykolwiek szef kuchni. Każda dostępna wolna przestrzeń powinna być mądrze wykorzystana. Często jest tak, że narożne szafki są intensywnie zapełnione, nieoświetlone i niedostępne.

magic corner

Z czasem robią się rejonem niepamiętanym także zabałaganionym. A mogłyby bardzo dobrze służyć użytkownikom, gdyby używać w nich nowe zastosowania. Tym jest właśnie kosz narożnikowy. Jest to nowe rozwiązanie, opiera się na wypełnieniu przestrzeni na styku dwóch szafek w kącie kuchni. Ten kosz, ma system prowadnic i mechanizm, który wpycha i wypycha kosz, ogarniając swoją formą całość szafkowego narożnika.

Zależnie od potrzeb , sprzedaży są rodzaje dwóch połączonych razem koszy narożnikowych, które wolno wysunąć razem. Jedna jego część, jest na wysokości wnęki od przodu , pozostałość chowa się całkowicie w niewidocznej części kąta szafki. Wykonany z wytrzymałych materiałów, jest odporny na znaczne ciężary oraz prosty do utrzymania. Każda z szuflad jest w stanie znieść do 10, a często całość daje radę ponad 50 kg. Użyteczne ażurowe półki, są wstanie zmieścić talerze, lub spory rezerwę półproduktów. Co najistotniejsze, da się regulować ich wysokość. Co ważne zwłaszcza gdy kosz ma pomieścić np. duże opakowania lub butelki. Całość skręcana jest na indywidualnych szynach z samoczynnym zamykaniem. Przez wykorzystanie tego udogodnienia, kosz wraz z meblowym frontem, bezszelestnie domyka szafkę po delikatnym pchnięciu. Dostępne w sprzedaży kosze, przystają do klasycznych wymiarów kuchennych mebli. Można je montować w wersji prawej jak lewej co ma dopasować kosz w zależności od naszych wizji. Teraz starczy przypasować odpowiedni format, wybrać kolor oraz weselić nowoczesny stylem na przechowywani naczyń w naszej kuchni.