Press "Enter" to skip to content

Lampy mobilne Hale

Instalator 0

Oświetlenia mobilne jak sama nazwa wskazuje mogą funkcjonować na znacznych odległościach. Zrobione są w wersjach z przewodem podłączeniowym. Przewód zasilający może być 5 lub 10 m.

lampa przenośna

Funkcjonują także typy bez kabla, wówczas możemy je wyposażyć w odpowiednio długi, jak na nasze potrzeby, kabel podłączeniowy. Reflektory przenośne Hale zwane są także warsztatowymi, ale mają szersze spektrum zastosowania. Mogą być zakończone dowolną wtyczką, która jest właściwa do instalacji istniejących w domu, przemysłowych czy zasilanych 24V. Abażury reflektorów przenośnych mogą mieć elementarne zabezpieczenie, czyli IP20. Tam gdzie warunki są trudne, gdzie panuje duża wilgotność czy zapylenie, idealnie sprawdzają się abażury oraz wtyczki o stopniu szczelności IP 65. Reflektory mobilne i z kloszem wyposażone są w wyłącznik 0-1 umieszczony w rękojeści lampy co ułatwia znacznie posługiwanie się lampą.
Razem z lampami należy użyć żarówki o gwincie E27 i maksymalnej mocy 60W.
Lampy z możliwością przenoszenia Hale to wysoka jakość, estetyka wytworzenia i trwałość produktu sygnowanego marką Scame.