Press "Enter" to skip to content

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Instalator 0

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i zdanym obsługiwaniem i detalami montażowymi. Jest to propozycja dla klientów, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji grzania. Pomysł sprawdzi się w momencie, gdy wracamy do mieszkania o różnorakich porach i pragniemy sobie bez względu na ustawienia programatora 7 dniowego zapewnić komfortową temperaturę. Zestaw wskazany jest również optymalnym pomysłem do grzania pomieszczeń domów sezonowych, gdzie dzięki zdalnemu sterowaniu można uruchomić ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoprzylepna siatka – upraszcza układanie oraz zabezpiecza przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju prosto pod płytkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – znaczna moc sprawia, że nadaje się do ogrzewania głównego, jak również do pracy okresowej dając szybkie nagrzewanie podłogi.

– dotykowy wyświetlacz z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia i obsługi,

– moduł WiFi – pozwala zdalnie programować i jeszcze łatwiej nastwić programator tygodniowy – bezprzewodowe regulowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także internet komórkowy).

Mata grzejna oferowana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny podkład można ciąc w celu dopasowania do wybranego rozkładu podłogi. Dokładne wiadomości dotyczące montowania maty i programatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej wraz z kompletem.

Skład zestawu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – jednostronnie zasilana.

– czujnik z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel do połączenia maty z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.