Press "Enter" to skip to content

Nagrzewnice wodne w zestawie Leo Duo 90

Instalator 0

Nagrzewnice wodne powietrza w zestawie z termostatem dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztat, powierzchnie handlowe.
Skuteczność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury zasilania na dopływie, warunków w ogrzewanym budynku oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania musi zagwarantować także odpowiednią ilość ciepłej wody w ilości np. 900 litrów na godzinę.

nagrzewnica wodna

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w zestawie Leo Quattro 120.
Ten zestaw jest najlepsze dla każdego kto chce kupić tani i skuteczny system. Najważniejsza sprawa to ta że ten pakiet posiada wszystkie najważniejsze detale potrzebne do instalacji. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, automatycznyregulator temperatury z sterowaniem wentylatorów, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe i dodatkowo rozdzielacz sygnału sterującego. Całość gwarantuje uniknięcia wpadki pod czas uruchomienia. Ponad to jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach pakietu.
Kluczową kwestią jest poprawny dobór pakietów tak aby zapewnić właściwą moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić ilość potrzebnego ciepła, parametry cieplne układu CO. Precyzyjny opis procedury znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica wodna. Zestawy w zestawachLeo Quattro kupisz w najlepszych sklepach webowych oraz klasycznych nie tylko w Szczecinie.