Press "Enter" to skip to content

Podgrzewacz prądem Slim 30L 360x520mm

Instalator 0


Pojemnościowy elektryczny podgrzewacz c.w. Slim jest specjalnie zbudowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera dużo mniej miejsca niż tradycyjne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz c.w. w łazience i kuchni. Dedykowany jest do instalacji ponad punktem pozyskania wody. Podgrzewacz elektryczny Kospel Slim 80L 360x1170mm dysponuje mocą znamionową 2kW i zasilany jest prądem 230 Volt.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną farbą o odpowiednio dobranej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość pojemnika a także niższe koszty użytkowania z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada możliwość regulacji temperatury wody w granicach 20-77 stopni C. Uzupełniająco wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny umożliwia ustawienie czasu uruchomienia oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami przy pomocy tabletu i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z ogrzewacza.