Press "Enter" to skip to content

Półki do garażu

Instalator 0

Czasami wypada zrobić porządki w piwnicy, czy posprzątać w garażu. Ale jak się do tego zdobyć, gdy szkoda cokolwiek wyrzucić a miejsca na to wszystko nie ma. Na nieużywane już ubrania, stertę butów na zimę, osprzęt sportowy oraz pudła lub kartony od RTV i AGD.

JPEG0009b61c

Prócz tego jednoślad i elementy zapasowe i opony zimowe do samochodu. W tym wszystkim, pomocnym byłby mały warsztat z ustrojstwami do domowych napraw. Z pomocą zatroskanym, przychodzi Elfa i jej rozwiązanie w stylu Utility.

Magazynowo-garażowy styl jest naprawdę przystępny w składaniu. Wpierw instaluje się szyny konstrukcyjne, które łapią cały ciężar obciążonego regału. Nieco kołków do ściany i kwestia załatwiona. Następnie montujemy wsporniki a na nich ażurowe półki i potrzebne drążki. Ich liczbę regulujemy, w zależności od istniejących potrzeb. Zawsze można coś dodać i zabrać, bo nigdy nie wiadomo co z czasem będzie trzeba odmienić. Na najwyższym punkcie da się zamontować zmyślne mocowania na długie elementy. W sam raz na narty oraz stolarskie listwy zapomniane po remoncie. Głębokie półki w garażu zmieszczą walizki i pudła oraz ekwipunek turystyczny. Nie zajęte miejsca, można uzupełnić np. wysuwanymi koszami. Znajdzie się tu strefę na nienoszone w tym sezonie trzewiki oraz rzeczy. Te ostanie pomieszczą się rewelacyjnie na drążkach, które można przyciąć do potrzebnego wymiaru. Powinno się dobrać także haczyki i wieszaki z podobnej gamy wymiarów i kształtów. Do owego organizator na przyrządy z pojemnikami na małe detale i podręczny blat do pracy. Na ścianie, nieopodal regału można zainstalować szczególne uchwyty na rowery oraz hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy zawężonym zapleczu narzędziowym, całość da się zamontować w pojedynkę w jedno popołudnie. Własna piwnica albo schowek, to teraz w ogóle inne miejsce niż przed południem.